Vyberte si autokoberce tak, abyste s nimi byli maximálně spokojeni

Na podlahu auta se nám ať chceme nebo ne, dostávají nejrůznější nečistoty. Situace může být ještě složitější, když převážíme malé děti. Pomoci vyřešit nečistoty na podlaze vám ale pomohou autokoberce. Je dobré je s ročním obdobím měnit a pořídit si takové, které jsou ideální pro váš vůz. Jen tak budou sedět, jako ulité.

Kdy volit gumové a kdy textilní autokoberce?

Právě teď v zimě určitě využijete gumové autokoberce. Právě ony jsou těmi, kdo v ročním období, kdy je často mokro, zajišťují ve voze pořádek. Ať už máte boty od sněhové břečky, od vody nebo bláta, nemusíte se obávat umazání podlahy. Gumové koberce mají navíc různé vysoké okraje, a tak si dle přání můžete vybrat typ s centimetrovým nebo vyšším okrajem. Pozor na správný výběr velikosti. Nejlepší je vybírat dle značky, modelu a roku výroby vašeho auta.

Textilní koberce možná vypadají hezčeji, ale pokud je mokro, budou rychle promočené a nebudou plnit svůj účel. Mohou klouzat, snadno se prošoupou díky všude přítomným kamínkům, těžko se vám budou čistit. Jen vám v zimě i na jaře či na podzim přidělají práci. Nechte je v garáži a použijte je od konce jara do začátku podzimu, kdy je spíše hezky, než deštivo.

Jak vybrat kvalitní autokoberce

O velikosti a volbě dle vaší značky už jsme mluvili. Abyste byli spokojeni, dbejte i na složení, aby byly gumové koberce jen z gumy, nikoli částečně z PVC. Také se dívejte na vzorek, díky němuž vám budou boty pevně stát na místě, nebudou klouzat. Kvalitní výrobci umí vyrobit gumové koberce voňavé, na namáhaných místech opatřené vyšší vrstvou gumy pro větší pevnost a odolnost, čímž zaručují delší životnost.

Navštivte kvalitní prodejnu autodoplňků a vyberte si sadu gumových autokoberců právě pro váš vůz. Budete zajisté spokojeni a sníh ani bláto vám nebudou vadit.

Předchozí článekOlivín jako talisman
Další článekLenovo ThinkCentre M83 MT GAMING

Get in Touch

Další články autora

Aplikace Twigsee aneb proč ve školce používat aplikaci?

Moderní technologie chtě nechtě pronikají do všech oblastí včetně vzdělávacích zařízení a systémů pro nejmenší děti. Tímto systémem je například aplikace Twigsee a podobné...

Pořiďte si technologie, které vám zefektivní procesy výroby

Je u nás velmi mnoho společností, které se dnes a denně zabývají výrobou nejrůznějších výrobků z plechů. A nejen u nás. Jsou i všude v okolních...

Na co myslet před narozením vašeho děťátka?

Než se vám miminko narodí, čeká vás spousta povinností. Výběr té nejpohodlnější postýlky, nejbezpečnější autosedačky a krásného kočárku jsou nakonec ty nejsnadnější. Budete používat látkové,...

Reklama

Nejnovější články